About Us

Dantel Pareo

Dantel pareolar, özellikle yaz aylarında plaj ve havuz kenarlarında kullanılan, hafif ve şık bir aksesuardır. Firmamızda bulunan dantel pareolarımız, 12 farklı renk seçeneği ve 5 farklı kumaş deseni seçeneğiyle müşterilerimize sunulmaktadır. Sadece toptan olarak satış yapılmaktadır.

Pareolarımızın boyutu standart olup, geniş bir yelpazede kullanılabilecek şekildedir. Farklı renk seçenekleri sayesinde her zevke ve tarza uygun bir pareo bulmak mümkündür. Ayrıca, farklı kumaş desenleriyle birlikte pareolarımızın şıklığı daha da arttırılmıştır.

Firmamız, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretim yapmakta ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Toptan olarak satış yaptığımız dantel pareolarımızı hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok müşterimize ulaştırmaktayız.

Eğer siz de plaj ya da havuz keyfinizi daha şık hale getirmek istiyorsanız, firmamızın dantel pareo seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Farklı renkler ve desenler arasından seçiminizi yaparak, yaz aylarında şıklığınızı koruyabilirsiniz.